2020 Erkek Ayakkabı Modası

Kadını erkeği farketmeksizin ayakkabı trendleri; kuşkusuz her yıl en çok konuşulan moda konularından biri. Seçtiğimiz kombinlerin tamamlayıcısı, rahat ya da şık görünüşümüzün anahtarı… Ne giyersek giyelim, doğru ayakkabı seçimi günümüzün kurtarıcısı olabiliyor. Konu erkeklere gelince; ‘seçebilecekleri çok az ayakkabı çeşidi var’ gibi bir algı olsa da, aslında durum öyle değil. Şık, rahat, klasik ve daha bir sürü seçenekleriyle bakalım 2020 yılının erkek ayakkabı trenleri nelermiş?

Deri Ön Planda

Deri ayakkabılar 2020 yılının kış aylarının en gözde trendi. Dolabınızda mutlaka bulundurmanız gereken bir parça ve bu sene sıkça karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İster klasik ister sportif hiç farketmez, deri parçalar göz zevkine ve trendlere oldukça hitap ediyor.

Rahat ve Gösterişli Spor Ayakkabılar

Geçtiğimiz yıllarda sade açık tonlu ayakkabılar çokça trendlerde yerini almıştı. Fakat bu sene daha göz alıcı, rahat ama şık ayakkabılar ön planda. Erkek ayakkabıları için bu sene derinin ön plana çıktığını  üstte söylemiştik. Bu deri modası spor ayakkabılar için de geçerli! Özellikle siyah, kahverengi tonlar ön planda ve spor ayakkabı giyerken bile şık görünmek mümkün.

Oxford Ayakkabılar

Oxford ayakkabılar her sene olduğu gibi yine zirvede yerini alıyor. Erkek ayakkabıları arasında en çok tercih edilen modellerden biri. Günlük hayatta kullanımı rahat ve çeşit çeşit modelleri ile ister sportif ister klasik görünmek sizin elinizde.

Rugan Ayakkabılar

Konu erkek ayakkabısı ise; Rugan ayakkabılar olmazsa olmazlardan. Özel günlerde ve iş hayatında tercih edilen bu ayakkabılar, bu sene alışılmışın dışında olarak karşımıza çıkıyor. Geçmiş yıllarda daha çok sade modelleri tercih edilen Rugan ayakkabıların, bu sene desenli modelleri trendlerde üst sıralarda. Koyu tonları tercih edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bu sene şıklık ve rahatlık bir arada ön planda. Günlük yaşamın koşuşturmasında insanlar hem şık görünüp hem de rahat edecekleri ayakkabıları tercih ediyorlar. Rahat ve klas ayakkabılar için web sayfamıza göz atabilirsiniz. Unutmayın; doğru ayakkabı seçimiyle kişiliğinizi en iyi şekilde ortaya koyarsınız.