Stil Sahibi Erkeklerin Ayakkabı Tercihi

Günümüzde stil sahibi erkeklerin, kombinlerinde en önem verdiği parça ayakkabılardır. Hatta ayakkabılar iyi giyinmenin altın kuralıdır diyebiliriz. Bazı erkeklerin birkaç ayakkabısı, bazılarının ise onlarca ayakkabısı olsa da önemli olan; tercih edilen ayakkabının modeli ve kalitesidir. Unutmayın ki giydiğiniz ayakkabı kişiliğiniz hakkında pek çok şey söyler. Bu nedenle ayakkabı seçimleri dikkatli ve özenli yapılmalı. Stil sahibi olmak isteyen her erkeğin dolabında bulundurması gereken parçalara bir göz atalım:

Oxford ayakkabılar her stil sahibi erkeğin mutlaka sahip olması gereken ayakkabılardır. Bu ayakkabılar ile hem şık hem de rahat görünmek mümkün. Takım elbisenin altına siyah, lacivert, kahverengi veya bordo renk seçenekleri ile kombinleyerek çok şık görünebilirsiniz. Oxford model ayakkabıların; Cap Toe ve Buck gibi popüler modellerini de tercih edebilirsiniz.

Stil sahibi erkeklerin en çok tercih ettiği modeller deri ayakkabılardır. Deri ayakkabılar şüphesiz daha kaliteli ve daha şık görünüyor. Üstelik kaliteli bir deri ayakkabının kullanım ömrü de epey uzundur. Spor ayakkabı tercihlerinizde de koyu renk tonuna sahip deri spor ayakkabılarını tercih edebilirsiniz. Özellikle günlük yaşamda ofis, şirket gibi ortamlarda çalışan erkekler için bu deri spor ayakkabılarını şiddetle tavsiye ederiz. Gün içerisinde hem rahat hem de şık görüneceksiniz.

Ve özel günlerin vazgeçilmezi Rugan ayakkabıları saymazsak olmaz. Pek çok çeşidi bulunan Rugan ayakkabılarının desenli modelleri, sadelikten sıkılanlar için ideal. Bu ayakkabı modelinde renk olarak; bordo, mor, lacivert tonlarını tercih edebilirsiniz. Eskiden sadece özel günlerde tercih edilen Rugan ayakkabılar, artık desenli ve değişik renk seçenekleriyle günlük hayatta da sıkça tercih edilmeye başlandı.

Doğru ve kaliteli bir ayakkabı seçimi ile çok klasik ve sade bir ayakkabıyı şık hale getirebilirsiniz. Stil sahibi ayakkabılara sahip olmak için web sayfamıza göz atabilirsiniz.